HAKKIMIZDATURKKAZ Petrol Finans Gayrimenkul Tekstil İç ve Dış Ticaret Limited Şirketinin kuruluş amacı öncelikle Kazakistan ile Türkiye arasında ve Türkiye içinde ve tüm dünya ülkeleri arasında ihracat , ithalat ve her türlü ticari faaliyetlerde bulunmaktır.

Bu amaca yönelik olarak en başta Petrol ve Petrol ürünleri alım satım ve Rafineri , Petrol sahası ve Boru hatları inşaat ve ticareti konuları gelmektedir.

Diğer faaliyet konularımız ; Türkiye içinde ve dışındaki her türlü alt yapı inşaatları ve finansmanları , Havaalanları, Limanlar, Konutlar, Yollar, Demiryolları, Madencilik, Sağlık, Turizm ve enerji projeleri başta olmak üzere diğer tüm inşaat projeleri , devlet garantili projeler , Tekstil ve gıda ihracatı ve ithalatı , her türlü gayrimenkul projeleri geliştirme , Finansal Danışmanlık Hizmetleri , bütün bu konular ile ilgili danışmanlık ve acentelik faaliyetleri olarak sayabiliriz.

TURKKAZ Limited şirketinin genel müdürü toplamda 40 yıllık iş tecrübesine sahiptir.Özellikle; 1999 ile 2010 yılları arasında, uluslararası ham petrol ve petrol ürünleri ticareti yapan çeşitli şirketlerde dış ticaret yetkili müdürü olarak görevlerde bulunmuştur. Daha sonraları Türkiye"de büyük bir inşaat şirketinin genel müdürü olarak gayrimenkul projelerini yönetmiştir.

Bunun yanında, şirketlerde uluslararası Finansman, dış ticaret, ihracat ve ithalat konularında da faaliyetlerde bulunmuş ve ayrıca üniversitelerde dış ticaret, bankacılık, sigortacılık ve finansman konularda da eğitmen olarak görevlerde bulunmuştur.

Şirket henüz bir yıl önce kurulmuş olmasına rağmen; şirketin yöneticisinin faaliyet konuları ile ilgili uzun yıllar boyunca elde edilmiş dış ticaret bilgi tecrübeleri sayesinde, Şirketi; toplumun ve ülkelerin de menfaatlerini koruyarak büyütmek ve uluslararası sayılı şirketler arasına taşımak en önemli hedeflerinin başında gelmektedir.

Genel Müdür
Dr. Ahmet ÇİLESİZ